Hakkımızda

Hakkımızda

Kocaeli, Sakarya ve Yalova’ya hizmet eden ENCİ TMGDK olarak yıllardır müşterilerimize uzman kadromuz ile hizmet veriyoruz. Firma olarak süregelen ve alışılmış gelenekleri daha modern hale getirerek ve geliştirerek devam etmeyi kendimize bir misyon edindik. İlgili mevzuat ve prosedür kapsamındaki rutin hizmet sürecinin dışında sürekli kendini yenileyen ve geliştiren uzman kadromuz sayesinde doğru ve akılcı yöntemler kullanarak sorunlarınızı çözüme kavuşturuyoruz.

 

Mevzuat çerçevesinde firmanızda çevre ve insan sağlığına karşı herhangi bir risk oluşturacak etmenleri işbirliği ile ortadan kaldırmak ya da önlemleri almak, taşıma, depolama, gönderme, alma vs gibi faaliyetler için gerekli eğitim, talimat, tanımlama, işaretleme, tatbikat vs gibi tehlikeli madde yönetimini en doğru ve etkin bir şekilde yürütmek hem görev tanımımız hem de hizmet kapsamımızdadır.

 

Müşterilerimizin istek ve taleplerine son derece önem vererek iş birliği içerisinde sizlerle birlikte, omuz omuza çalışarak başarmayı hedefliyoruz.

 

Kendini sürekli iyileştiren ve yenileyen kurum...

Profesyonel Kadro

ENCİ TMGDK, alanında profesyonel danışman ve denetim kadrosunu sizin için bir araya getirdi

Sürekli Destek

ENCİ TMGDK’nın profesyonel kadrosu sürekli destek politikasıyla her daim kuruluşunuzun yanında

Yaratıcı Yaklaşım

ENCİ TMGDK sizin için yaratıcı ve farklı çözümler üretiyor

PROBLEM DEĞİL, ÇÖZÜM ÜRETİYORUZ..!

NEDEN ENCİ TMGDK?

ENCİ TMGDK, 3 bölgede tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı alanında size özel hizmetler vermektedir.

Doğru Çözümler Üretiyoruz
EnciTMGDK
Size Özel Çalışıyoruz
EnciTMGDK
Yasal Sınırları ve Zorunlulukları Biliyoruz
EnciTMGDK